Bayimiz Olun, Birlikte Kazanalım!


Melike Kuyumculuk ürünleri satmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin; info@melikegold.com

Sizde Melike Kuyumculuk ürünleri satabilirsiniz, öncelikle yapmanız gereken hangi yolla bu ürünleri pazarlamak istediğinize karar vermenizdir;
 

  1. Melike Kuyumculuk bayilik anlaşması ile ürünlerini mağazalarınızda satabilir, İstanbul dışındaki bir ilimizdeyseniz, sitemizden satılmış olan bölgeniz adresindeki Melike Kuyumculuk ürünlerinin tek yetkili dağıtıcısı olabilirsiniz.
  2. İsterseniz de XML yolu ile otomatik olarak ürünlerimizi internet sitenizde satışa sunabilirsiniz, bilgi akışının yoğun olduğu günümüzde firmalar veya kurumlar arasında bilgilerin hatasız olarak değişimi hayati öneme sahiptir. Tedarikçi ile müşterinin sitesi arasında hızlı ve güvenli veri değişimini sağlayan bu işlem "XML entegrasyonu" veya "tedarikçi entegrasyonu" olarak da bilinmektedir.Size XML ile aldığınız bu bilgiler ışığında ürünlerimizi satabilirsiniz, dağıtımı ise düşünmeyin, biz müşterilerinize zamanında teslimatı gerçekleştirmekteyiz.


Bayilik başvurusu için aşağıdaki formu doldurunuz. Bilgileriniz bize ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçiyor olacağız.


* İsminiz

* E-mail Adresiniz

Telefon Numaranız

* Mesajınız


İletişim Bilgileri


Melike Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti.
Gazi Sinan Paşa Sokak, No: 3E 34440
Nuruosmaniye / Fatih / İstanbul

T: +90 212 526 93 50
T: +90 212 526 93 51
F: +90 212 513 83 20
W: +90 555 555 55 55 (WhatsApp için)
E: online@melikegold.com

www.melikegold.com Melike Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti’nin online alışveriş sitesidir. Sitemizdeki ürünlerin tamamı atölyemizde üretildikten sonra tarafınıza kargolanmaktadır.